Pokoje

Obecnie Willa w swojej ofercie posiada:

Pokój nr 1 - Pokój znajduje się na parterze. Jest podzielony na dwie części. W pierwszej znajduje się dwuosobowe łózko i TV, w drugiej dwuosobowa rozkładana kanapa typu "amerykanka". Obydwie części mają dostęp do wspólnej łazienki z prysznicem.  Wejście do pokoju jest bezpośrednio z ogrodu.

Pokój nr 2 -  Wyposażony w dwuosobowe łózko i jednoosobowy tapczan. Łazienka z prysznicem.

Apartament nr 3 - Dwa pokoje: sypialnia oraz pokój dzienny; aneks kuchenny; przestronna łazienkę z prysznicem; kominek oraz 20 metrowy taras w znacznej części zadaszony. W sypialni znajduje się duże dwuosobowe łoże "małżeńskie", natomiast w pokoju dziennym dwuosobowy narożnik oraz jednoosobowy tapczan. W aneksie kuchennym jest lodówka, kuchenka oraz kompletne wyposażenie do przyrządzania i przechowywania posiłków. Z tarasu rozciąga się piękny widok na Giewont.

Pokój nr 4 - Wyposażony w dwa dwuosobowe łoża "małżeńskie" oraz jednoosobowy tapczan. Łazienka z prysznicem.

Pokój lux nr 5 - Wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwa jednoosobowe tapczany. Pokój z balkonem. Z okien jak i z balkonu rozciąga się widok na Tatry (Giewont). Przestronna łazienka z prysznicem.

Pokój lux nr 6 - Wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie", dwuosobową wersalkę oraz jednoosobowy tapczan. Pokój z balkonem. Z okien jak i z balkonu rozciąga się widok na Tatry (Giewont). Łazienka z prysznicem.

Pokój lux nr 7 - Wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie", dwuosobową wersalkę oraz jednoosobowy tapczan. Pokój z balkonem. Z okien jak i z balkonu rozciąga się widok na Tatry (Giewont). Łazienka z prysznicem.

Pokój lux nr 8 - Wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwuosobową wersalkę. Z okna rozciąga się widok na Giewont. Duża łazienka z oknem i z prysznicem.

Pokój lux nr 9 - Wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwuosobową wersalkę. Pokój z balkonem, z którego rozciąga się widok na Tatry (Giewont). Łazienka z prysznicem.

Pokój lux nr 10 - Wyposażony w dwuosobowe łoże "małżeńskie" oraz dwuosobową wersalkę. Posiada balkon, z którego rozciąga się przepiękny krajobraz pasma górskiego. Łazienka z prysznicem.

Pokój nr 11 - Pokój znajduje się na ostatniej kondygnacj. Jest podzielony na dwie części. W pierwszej znajduje się dwuosobowe łózko i jedno pojedyncze, TV, w drugim pokoju znajduje się dwa łózka pojedyncze. Obydwie części mają dostęp do wspólnej łazienki z wanną.

Wszystkie pokoje są kompletnie umeblowane i wyposażone w: telewizory, czajniki bezprzewodowe, koce, krzesła i stoliki.